WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara’da kurulan Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak, anlaşmalı hastanelerde sağlık hizmetleri sunmaktayız. Vimfay Genel Sağlık Hizmetleri alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en uygun ve profesyonel yollarla hastalara sunmak için çalışmaktadır. Gelen hastanın Türkiye’ye ayak basmasından itibaren, evine uğurlanana kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet Vimfay tarafından karşılanmaktadır.

Neden Vimfay ?

Vimfay, Medikal Turizmin merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermektedir. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındadır. Anlaşmalı hastanelerde hastaların seçtiği bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktadır. Vimfay, seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyor.

Sunduğumuz Sağlık Hizmetleri

Lütfen ilgili hastalığın baş harfi özelinde seçim yapınız.

Sunduğumuz İmkanlar

Konaklama Hizmeti
Konaklamanız hastaneye yakın bir konumda planlanmaktadır. Otel ve hastane arası tüm ulaşımlar Vimfay tarafından özel araç gerektiği durumlarda ise ambulans ile yapılmaktadır.

Havaalanı Transferi
Geleceğiniz gün ve saatte Vimfay personeli tarafından ile havaalanında karşılanırsınız. Hastanın durumu özel araç ile transfere imkan vermiyorsa, özel ambulans ile hastaneye ulaşım sağlanmaktadır. Uçuş öncesi tüm süreç operasyon Vimfay ekipleri tarafından organize edilmektedir. Tedavi süreci tamamlandıktan sonra hastanın dönüş transferi gerçekleşir.

Tercümanlık Hizmetleri
Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca 7/24 tercümanlık hizmeti verilmektedir. Uçak Bileti Hizmeti: Tedavi süreci planlandıktan sonra uygun görülen gün ve saatte Vimfay uçak biletiniz temin edilir.

Şehir Turu Hizmeti
Tedaviniz tamamlandıktan sonra talebiniz doğrultusunda kişiye özel turlar planlanabilmektedir.

Yurtdışı Hasta Transferi
Hastanın almak istediği sağlık hizmetine uygun olan sağlık tesislerini, sağlık turistinin tıbbi bilgi ve belgelerini hasta gelmeden sağlık tesisine iletir ve gerekli görüşmeler Vimfay tarafından yapılarak tedavi planı oluşturulur.

Tam Kapsamlı Sağlık Tedavi Sürecinin Planlanması
Her hastaya özel, alanında uzman doktor tarafından tedavi süreci planlanır. Bu süreçte hasta ile online görüşmeler gerçekleşir ve hastaya bilgi verilir.

Medikal turizmin merkezi olan Türkiye’de hastanelerde uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleriyle uluslararası hastaların tercihleri ​​arasında yer alıyoruz.

Hakkımızda 39 Cont Rev1 1 Min