WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Ramotoloji

Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz hastanelerin Romatoloji birimiyle birlikte, eklem ve kas rahatsızlıklarıyla mücadele ederek yaşam kalitenizi artırmayı hedefliyoruz. Deneyimli romatologlarımız ve modern tıbbi yaklaşımlarımızla, ağrıları hafifletmek ve hareket özgürlüğünüzü geri kazandırmak için buradayız.

Ağrılı ve Şiş Eklem Hastalıkları

Romatoid artrit, sedef romatizması, gut hastalığı, Lupus hastalığı, Sjögren sendromu gibi eklem rahatsızlıklarını tanı ve tedavi ederek ağrıları hafifletiyoruz.

Bölgesel Ağrılar ve Hareket Zorluğu Yapan Hastalıklar

Boyun, omuz, sırt, bel, kalça, diz, el, el bileği gibi bölgelerdeki ağrılar ve hareket kısıtlılıkları (ankilozan spondilit, dejeneratif eklem hastalığı gibi) üzerine odaklanarak hareket özgürlüğünüzü yeniden kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kas Ağrıları ve Kas Güçsüzlüğü

Polimyalji romatika, iltihabi kas hastalıkları gibi kas ağrıları ve güçsüzlüğüne yönelik tanı ve tedaviler sunuyoruz.

Damar İltihabı ve Vaskülitler

Vaskülitler ve Behçet Hastalığı gibi damar iltihaplarının tanı ve tedavilerini gerçekleştirerek sağlığınızı destekliyoruz.

Ailevi Akdeniz Ateşi

Ailevi Akdeniz Ateşi gibi genetik hastalıkların teşhis ve tedavilerini gerçekleştirerek yaşam kalitenizi artırıyoruz.

Romatoloji birimi olarak amacımız, ağrıları hafifletmek, hareket özgürlüğünüzü geri kazandırmak ve yaşam kalitenizi artırmaktır. Sizlerin sağlığı ve konforu bizim önceliğimizdir.