WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz hastanelerin Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümlerinde, uzman kadrolar ve modern teknolojik altyapılarla en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Beyin ve sinir sistemine yönelik çeşitli rahatsızlıkların tanı ve tedavisinde, alanında deneyimli doktorlarımızla birlikte sizlere en iyi bakımı sunmayı taahhüt ediyoruz.

Beyin Tümörleri Ameliyatları

Beyin tümörlerinin çeşitli tiplerine yönelik ameliyatlar, uzman cerrahi ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Hem benign (iyi huylu) hem de malign (kötü huylu) tümörlerin cerrahi yöntemlerle tedavisi bu alandaki uzmanlık alanımızdır.

Hipofiz Tümörü Ameliyatları

Hipofiz bezine yönelik tümörlerin tedavisi, deneyimli ekibimiz tarafından en son teknolojiye dayalı cerrahi tekniklerle gerçekleştirilmektedir. Böylelikle hormonal dengenin korunması amaçlanır.

Beyin Damar Hastalıkları (Baloncuk, Damar Yumağı) Ameliyatları

Beyin damarlarındaki anevrizma ve damar yumağı gibi sorunların cerrahi tedavisi, uzman ekibimiz tarafından dikkatle planlanmakta ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çocukluk Çağı Beyin Tümörleri ve Omurga Bozuklukları Ameliyatları

Çocuklarda görülen beyin tümörleri ve omurga bozukluklarına yönelik cerrahi tedavilerde, çocuk cerrahisi konusunda deneyimli ekibimiz özenle hareket eder ve çocukların sağlıklı gelişimini destekler.

Mikroskopik ve Endoskopik Boyun ve Bel Fıtığı Ameliyatları

Boyun ve bel bölgesindeki fıtıkların tedavisi, mikroskopik ve endoskopik yöntemlerle gerçekleştirilir. Bu yöntemlerle hastalarımızın iyileşme süreci daha hızlı ve konforlu olur.

Hidrosefali Ameliyatı

Beyin omurilik sıvısının normalden fazla biriktiği hidrosefali durumunda, uzmanlarımız gelişmiş cerrahi tekniklerle tedavi sağlar.

Periferik Sinir Hastalıkları (Sinir Sıkışması) Ameliyatları

Vücudun farklı bölgelerindeki periferik sinir sıkışmalarının cerrahi tedavisi, hassas bir şekilde gerçekleştirilir ve hastaların fonksiyonlarını geri kazanmalarına yardımcı olur.

Omurga Travmaları, Eğriliği ve Kayması Ameliyatları

Omurga bölgesindeki travmalar, deformiteler ve kaymaların cerrahi düzeltimi uzman ekibimiz tarafından etkin bir şekilde yapılır.

Hastalarımızın sağlığı ve iyiliği her zaman önceliğimizdir. Alanında uzman doktorlarımız, deneyimli hemşirelerimiz ve ileri teknolojik olanaklarımızla, sizlere en iyi tedaviyi sunabilmek için buradayız. Sağlıklı bir yaşam için sizleri merkezimize bekliyoruz