WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar 1 Ufuk Universitesi Hastanesi Rev1 Min

Ufuk Üniversitesi DR Rıdvan Ege Hastanesi

Üniversitenin Kurucu Vakfı olan Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı 1972 yılında kurulmuştur. Vakıf Senedinin üçüncü maddesinde Vakfın Amacı bölümünde belirtilen ‘Trafik, iş, spor ve diğer kazaların, afet ve felaketlerin önlenmesi ve bunların sonucu meydana gelen yaralanma ve hastalıklar için acil, tıbbi ve sosyal yardımın, rehabilitasyon hizmetleri yapılması ve bu konularda işbirliği yapmak üzere Yüksek Ögretim kurumları dahil okullar açarak ihtiyaç duyulan her türlü elemanın yetiştirilmesi, lüzumlu araç ve gereçlerin sağlanması, bunlara ilişkin eğitim kurs ve seminerlerle diğer bilimsel faaliyetlerin yapılması için ilgili kuruluşlar ile işbirligi yapma’ gibi nedenlerle kurulduğu için bu konularda eğitim, araştırma ve hizmet sunması öngörülmüştür.

Web Sitesini Ziyaret Et
Anlaşmalı Kurumlar 3 Medicana Saglik

Medicana Sağlık Grubu

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 15 hastane 2 tıp merkezi ile yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et
Anlaşmalı Kurumlar 5 Memorial Rev1 1

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir. Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Web Sitesini Ziyaret Et
Anlaşmalı Kurumlar 7 Liv Hospital Rev1 1

Liv Hospital

Liv Hospital Group, dünya standartlarındaki tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle toplam 196 bin metrekare kapalı alanda hizmet veriyor. Hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital Grup, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Liv Hospital Grup olarak amacımız “sağlığınız”.

Web Sitesini Ziyaret Et
Anlaşmalı Kurumlar 9 Guven Rev1 1

Güven Hastanesi

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam etmektedir. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et

Medikal turizmin merkezi olan Türkiye’de hastanelerde uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleriyle uluslararası hastaların tercihleri ​​arasında yer alıyoruz.

Anlaşmalı Kurumlar 11 Cont Rev1 1 Min