WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı

Sağlık Turizmi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin ruhsal sağlığını önemsiyor ve onların mutlu, sağlıklı bir gelecek için ihtiyaç duyduğu destekleri sunmayı taahhüt ediyoruz. 

Bu bağlamda,Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz hastanelerin Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı bölümlerinde, uzman kadrolar ve modern teknolojik altyapılarla en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. olarak, gençlerimizin ruhsal sağlığına yönelik kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Kapsamlı Tedavi Alanları

Çocukluk ve ergenlik dönemi, fiziksel ve ruhsal değişimlerin en hızlı yaşandığı evrelerden biridir. Bu süreçlerde karşılaşılan zorluklar, gençlerin ve ailelerinin destek arayışlarını tetikleyebilir. Bizler, alanında uzman psikiyatristler ve uzmanlarımızla birlikte, otizm spektrum bozukluklarından dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğuna, ergenlik dönemi patolojilerinden davranış bozukluklarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Kişiye Özel Yaklaşım

Her bireyin kendine özgü bir hikayesi ve ihtiyaçları vardır. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı olarak, her bireyin bireysel ihtiyaçlarını anlayarak, tedavi planlarını ona özel şekilde oluşturuyoruz. Kimlik gelişimiyle ilgili sorunlardan bedensel belirtilerle seyreden ruhsal rahatsızlıklara kadar geniş bir yelpazede tedavi seçenekleri sunuyoruz.

Gençlerin Güçlendirilmesi

Sadece psikiyatrik hastalıkları değil, aynı zamanda gençlerin günlük yaşamın getirdiği zorluklarla başa çıkmasına destek olmayı da hedefliyoruz. Boşanma, yas, sınav kaygısı gibi günlük yaşam zorluklarına yönelik terapilerle gençlerin güçlenmelerine yardımcı oluyoruz.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı olarak, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ruhsal sağlığını korumak ve desteklemek için buradayız. Uzman kadromuzla, gençlerimizin sağlıklı ve mutlu bir geleceğe adım atabilmeleri için en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.