WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Hasta Hikayeleri

Hasta-Hikayesi

Oman’ın Medikal Süreci

46 yaşındaki Oman, Vimfay’da kronik prostatit ve sertleşme sorunu için tedavi gördü. Evde uzun süre antibiyotik tedavisi denemesine rağmen etki görülmedi. Yurt dışında tedavi seçeneklerini araştıran Oman, Vimfay’ın yardımıyla başarılı bir tedaviye ulaştı.

Uzaktan yapılan değerlendirme sonrası, Oman’a özel prosedürler belirlenemedi, bunun için Türkiye’ye gelmesi gerekti. Doktor tarafından yapılan muayene sonrasında şok dalga tedavisi, PRP, termoterapi ve enjeksiyonlar önerildi. 10 günlük tedavi sonrası Oman, yıllardır rahatsız eden prostatitten kurtuldu ve ereksiyona yeniden kavuştu.

Devamını Oku
Hasta Hikayeleri 1 Rehabilitasyon

Murat’ın Rehabilitasyon Süreci

Murat 22 yaşındayken bir kaza geçirdi. Kaza onun hayatını “öncesi ve sonrası” değiştirdi. Adam yürüyemiyor, oturamıyor ve idrarını kontrol edemiyordu.

Irak’taki evinde omurga ameliyatı geçirdi ancak başarısız oldu. Murat’ın yakınları, adama yardım edebilecek yurtdışındaki doktorları aramaya başladı ve Vimfay’ın temsilcileriyle temasa geçti. Hasta Ankara’ya götürüldü ve burada doktorlarımız revizyon omurga ameliyatı gerçekleştirdi. Operasyon başarılı geçti.

Devamını Oku
Hasta Hikayeleri 2 Kimye

Kimye’nin Parkinsons Tedavisi

Kimye 65 yaşında Parkinson hastalığı şikayetiyle bize geldi. Teşhis 2 yıl önce memleketi Özbekistan’da konuldu. Hasta en çok titreme ve motor fonksiyon bozukluğundan endişe duyuyordu. Belirtilerini azaltmak için birkaç yıl ilaç kullandı.

Doktorlarımız hastanın derin beyin stimülasyonundan faydalanacağını ve durumunun iyileşeceğini belirledi. Operasyon 4 saat sürdü ve başarılı oldu. Operasyon sırasında Kimye’nin beynine, bağlandığında beynin subkortikal yapılarına zayıf elektrik akımlarıyla etki eden özel bir cihaz yerleştirildi.

Devamını Oku
Hasta Hikayeleri 3 Ramze

Ramze’nin Bel Fıtığı Tedavisi

Ramze 54 yaşında bize geldi. Omurga fıtığı endişesi taşıyordu. Irak’taki doktorlar Ramza’ya ihtiyaç duyduğu tedaviyi sağlayamadı. Hastanın fıtıklaşmış diskini çıkarmak için ameliyat olması gerekti.

Ramze firmamızın temsilcileriyle görüştü ve ameliyat için Türkiye’ye gelmeye karar verdi. Operasyon Ankara’nın en iyi cerrahlarından biri tarafından gerçekleştirildi. Operasyon 4 saat sürdü. Zaten 2. gün yürümeye başlayan hasta, 3. gün Irak’a döndü. Artık acıdan rahatsız olmuyor.

Devamını Oku
Hasta Hikayeleri 4 Prostat

Prostat Kisti Tedavisi

Abdullah Irak’ın Kerkük şehrindendir. İki yıldır kendisini rahatsız eden prostat bezindeki kist nedeniyle bize geldi. Bundan önce de Irak’ta birkaç doktoru ziyaret etmiş ancak doğru teşhis konulamamıştı. Adam tesadüfen arkadaşlarından Türkiye’de yabancılara hizmet veren Vımfay şirketini duymuştur.

Doktorlarımız ona laparoskopi yaptılar. Tedavi ve iyileşme süreci sonunda hastanın ağrı ve semptomları tamamen ortadan kalktı. “Vımfay ekibine puanım 10 üzerinden 10! Çok nazik ve kibarsınız, destekleyicisiniz ve birçok olanak sağlıyorsunuz!”

Devamını Oku

Medikal turizmin merkezi olan Türkiye’de hastanelerde uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleriyle uluslararası hastaların tercihleri ​​arasında yer alıyoruz.

Hasta Hikayeleri 5 Cont Rev1 1 Min