WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Göğüs Cerrahisi

Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz hastanelerin Göğüs Cerrahisi bölümünde, solunum ve göğüs hastalıklarının tanı ve tedavisinde öncü bir yaklaşımla sizinleyiz. Alanında uzman doktorlarımız ve modern teknoloji ile donatılmış tesisimizle, sağlığınıza en iyi şekilde kavuşmanızı destekliyoruz.

Akciğer Kanserleri ve Diğer Hastalıkların Cerrahisi

Akciğer kanserleri ve diğer akciğer hastalıklarının tedavisinde gerekirse segmentektomi, lobektomi ve pnömonektomi gibi operasyonları başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Yemek Borusu Hastalıkları ve Kanser Cerrahisi

Yemek borusu hastalıklarının tanı ve tedavisi için gerekli cerrahi işlemleri deneyimli ellerle gerçekleştiriyoruz.

Hava Yolu Hastalıkları Teşhisi ve Tedavisi

Trakea ve bronş gibi hava yolu hastalıklarının teşhis ve tedavisi amacıyla endoskopik girişimlerle size yardımcı oluyoruz.

Akciğer Zarı Hastalıkları ve Sıvı Birikimine Yönelik Cerrahiler

Akciğer zarı (plevra) hastalıklarının tedavisi için açık ve kapalı (endoskopik) operasyonlar ile sorunlarınıza çözüm sunuyoruz.

Amfizem Cerrahisi (LVRS) Operasyonları

Amfizem ve komplikasyonlarının fonksiyonel düzeltilmesine yönelik amfizem cerrahisi ile solunum sorunlarınızı hafifletiyoruz.

Göğüs Duvarı Deformiteleri Cerrahisi

Göğüs duvarı deformitelerinin düzeltilmesi için hem açık hem de endoskopik yaklaşımlarla sizinle birlikteyiz.

Mediasten Hastalıkları Cerrahisi

Mediasten hastalıklarının endoskopik ve cerrahi girişimleri ile doğru teşhis ve tedavi sunuyoruz.

Diafragma Hastalıkları Cerrahisi

Diafragma hastalıklarının rezeke edilmesi, rekonstrüksiyonu ve tamir işlemleri ile solunum fonksiyonlarınızı düzeltiyoruz.

Travmatik Yaralanmaların Cerrahisi

Göğüs veya göğüs içi organların travmatik yaralanmalarına yönelik cerrahi operasyonlarla sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Minimal İnvaziv Cerrahi Teknikleri (VATS)

Video torakoskopik cerrahi (VATS) ile operasyonları minimal invaziv yöntemlerle gerçekleştirerek daha hızlı iyileşme ve daha az komplikasyon sağlıyoruz.

Sağlık Turizmi Firmamızın Göğüs Cerrahisi bölümü olarak, solunum ve göğüs sağlığınızı koruma ve tedavi etme konusunda sizinle birlikteyiz. Size özel ve etkili tedavi seçenekleri sunmak için buradayız.