WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

İmkanlarımız

Tercümanlık Hizmetleri

İmkanlarımız 1 Im 0006 Translation Services Min

Türkiye’de en kaliteli sağlık hizmetini almak isteyen ancak, dil sorunu yaşayanlar için; İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca ve Arapça dillerinde uzman tercüman personelimizle hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Ülkemize geldiğinizde kesinlikle dil problemi yaşamayacaksınız. Ayrıca yakın zamanda; İtalyanca, İspanyolca ve Farsça dillerinde de ülkemize gelen hastalara yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Şehir Turu Hizmeti

İmkanlarımız 3 Im 0005 Tours Of The City Min

Ülkemize yalnızca tedavi olmak amacıyla gelmeyeceksiniz. Aynı zamanda tedavi için geldiğiniz şehrin tüm güzelliklerini de göreceksiniz. Tercümanlarımız ve rehberlerimiz, bulunduğunuz şehri size en iyi şekilde tanıtacak ve şehrin tüm güzelliklerini görmenizi sağlayacak. Hem en iyi tedaviyi almaya, hem de harika bir tatil yapmaya hazır mısınız?

Uçak Bileti Hizmeti

İmkanlarımız 5 Im 0004 Flight Tickets Min

Anlaşmalı hastanelerimizde görev yapan uzman doktorlarımızla yapacağınız online konsültasyon görüşmesinden sonra tedavi sürecinizi planlıyoruz. Hazırladığımız plana göre vize işlemlerinizi ve uçak bileti rezervasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Size ise sadece ülkemize gelmek kalıyor.

Havaalanı Transferi

İmkanlarımız 7 Im 0002 Service For Airport Transfers Min

Yurtdışından gelen hastalarımızı havaalanında karşılıyoruz. Öncesinde yaptığımız online görüşmelerde, hasta ile ilgili tüm bilgileri alıyoruz. Hastamızın ülkemize geleceği gün ve saati öğreniyoruz ve kararlaştırılan saatte, VIP araçlarımızla hastamızı havaalanında karşılıyoruz. Havaalanından hastamızı alarak, konaklayacağı ultra lüks otele bırakıyoruz. Tüm süreci, profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Hasta tedavi olduktan sonra, hastanın dönüş transferini de tamamlıyoruz.

Konaklama Hizmeti

İmkanlarımız 9 Im 0003 Service Of Accommodation Min

Sağlık turizmi kapsamında, yurtdışından gelen misafirlerimize en iyi konaklama hizmetini sunuyoruz. 5 yıldızlı ultra lüks otellerde, siz daha gelmeden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Operasyon öncesinde ve sonrasında ultra lüks otellerde konaklama imkanının yanı sıra, havaalanından otele ve oradan da tedavi olacağınız hastaneye en lüks araçlarla gitmenizi sağlıyoruz.

Tam Kapsamlı Sağlık Tedavi Sürecinin Planlanması

İmkanlarımız 11 Im 0000 Planning The Full Comprehensive Health Treatment Process Min

Ülkemize farklı sağlık sorunları için yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Her hastaya özel tedavi planı oluşturuyor, tüm süreci profesyonel ve deneyimli personelimizle yürütüyoruz. Ülkemizde tedavi olmak amacıyla bizlere başvuran hasta ile online görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Daha sonra tedavi sürecini tam olarak planlayabilmek için hasta ile tedaviyi gerçekleştirecek doktor arasında online konsültasyon görüşmesi yapılmasını sağlıyoruz. Şehir turu, konaklama, transfer gibi detayları da hastalarımızın daha rahat tedavi süreci yaşamaları için en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Yurtdışı Hasta Transferi

İmkanlarımız 13 Im 0001 Transferring Patients Across Borders Min

Ülkemizde almak istediğiniz sağlık hizmetine uygun sağlık kuruluşuna tüm bilgileriniz iletiyoruz. Havaalanından sizleri ultra lüks araçlarla karşılıyoruz. Eğer sağlık açısından ağır bir durumunuz varsa, tam donanımlı kara ambulansı ile sizleri havaalanından alıyoruz. Ya da özel ambulans uçak ve uzman doktor nezaretinde ülkenizden sizleri alıyoruz ve tedavi göreceğiniz sağlık kuruluşuna ulaşmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin medikal turizm merkezinde, uzman doktorlarla sağlık hizmeti sunuyoruz. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleriyle Uluslararası hastaların ilk tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

İmkanlarımız 15 Cont Rev1 1 Min