WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Anasayfa

VİMFAY SAĞLIK TURİZMİ ANKARA
Medikal Servislerimiz

Anasayfa 3 Jaw With Teeth 1Ağız ve Diş Sağlığı
Anasayfa 5 Medicine Logo 3Beslenme ve Diyet
Anasayfa 7 BrainNöroşirurji
Anasayfa 9 KidneysNefroloji (Böbrek Hastalıkları)
Anasayfa 11 First Aid BagCheck Up
Anasayfa 13 Woman Doctor EuropeÇocuk Endokrinolojisi
Anasayfa 15 Man Doctor EuropeGöz Hastalıkları
Anasayfa 17 EarKulak Burun Boğaz
Anasayfa 19 Blood PressureDahiliye
Anasayfa 21 Transfusion 1Dermotoloji
Anasayfa 23 CrutchesFizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Anasayfa 25 IntestinesGastroenteroloji
Anasayfa 27 StethoscopeGenel Cerrahi
Anasayfa 29 HeartKardiyoloji
Anasayfa 31 BandageKadın Hastalıkları
Anasayfa 33 Stethoscope 1Endokrinoloji
Anasayfa 35 Stethoscope 2Nöroloji
Anasayfa 37 ScaleObezite
Anasayfa 39 Broken ArmOrtopedi ve Travmatoloji
Anasayfa 41 LungsOrgan Nakli
Anasayfa 43 X RayRadyoloji
Anasayfa 45 Man Doctor Europe 1Onkoloji
Anasayfa 47 Woman Doctor Europe 1Psikoloji
Anasayfa 49 Woman Doctor Europe 2Göğüs Hastalıkları

Medikal Turizmin merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındayız. Anlaşmalı hastanelerimizde seçtiğiniz bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktayız. Seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyoruz.

Vimfay Sağlık Turizmi, Hayatınızı Renklendiriyor!

Uzman kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve benzersiz deneyimlerimizle sizi sağlığınıza kavuşturmak için buradayız.

Sizleri bekliyoruz!

Anasayfa 51 Adsiz Tasarim 6
Whatsapp İletişim

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim:

E-Mail İle İletişim

Bize ait merak ettiğiniz her şey için:

Randevu ve Ön Görüşme

Tedavi planınızı oluşturmak için:

Medikal turizm son yıllarda yükselişe geçen bir olgudur. Giderek daha fazla insan, ister seçmeli prosedürler için isterse kendi ülkelerinde olmayan tedaviler için olsun, tıbbi ihtiyaçları için başka ülkelere seyahat etmeyi seçiyor. Türkiye, yüksek kaliteli tıbbi bakımı, rekabetçi fiyatları ve elverişli konumu sayesinde medikal turizm için en önemli destinasyonlardan biri haline geldi.

Türkiye’de Sağlık Turizmi yapan Acentalar

Vimfay Sağlık Hizmetleri Türkiye’de sağlık turizmi yapan acentalar arasında uluslararası yetki belgesine sahip bir firmadır. Müşterilerimize en iyi hastaneleri ve klinikleri bulmaktan ulaşım ve konaklama ayarlamaya kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Medikal turizm deneyiminizi olabildiğince sorunsuz ve stressiz hale getirmeye kendimizi adadık.

Yurtdışından Hasta Getiren Acenteler

Türkiye’de medikal turizmi düşünüyorsanız, yurtdışından hasta getiren acenteler arasında yetki belgesine sahip bir acente olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve seyahatinizi planlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Türkiye’de Medikal Turizm

Tıbbi bakım almak için başka ülkelere seyahat etmeyi içeren medikal turizmin popülaritesi artmasına rağmen, birçok insan kendilerine sunulan hizmetlerden hala habersizdir. Bu nedenle, yurt dışından gelen hastaların tıbbi bakım almalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış şirketimizde sizlere geniş kapsamlı medikal hizmetler sunuyoruz.

Medikal turizm, tıbbi bakım ve tedaviler için yurt dışına seyahat etme pratiğidir. Türkiye, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı sağlık sistemi nedeniyle medikal turizm için en popüler destinasyonlardan biridir. Türkiye, gelişmiş sağlık sistemi, modern hastaneleri ve yüksek vasıflı doktorları nedeniyle sağlık turizmindeki uzmanlığıyla tanınmaktadır. Türkiye’deki medikal turistler, diğer ülkelerde bulunanlara kıyasla uygun bir maliyetle kaliteli tedaviler almayı bekleyebilirler.

Ek olarak, ülke plastik cerrahi, dermatoloji, diş hekimliği ve organ nakli gibi çok çeşitli tedaviler sunmaktadır. Gelişmiş tıbbi tesisleri ve birinci sınıf sağlık hizmetleri ile Türkiye, kaliteli sağlık hizmeti arayan tıp turistleri için ideal bir destinasyondur.

Medikal Turizmin Hastalar İçin Faydaları

Kendi ülkelerinde bu tür hizmetlere erişimi olmayanlar için uygun maliyetli tıbbi bakım sunduğu için medikal turizm giderek daha popüler hale geldi. Yurt dışından hasta getiren şirketler, kendi ülkelerinde bulunmayabilecek tıbbi bakıma maliyetinin çok altında erişim sağlamak için hizmetler sunuyor. Daha fazla insan yurtdışında tıbbi bakım aramaya karar verdikçe ve yaşayabilecekleri tasarruflardan yararlandıkça, bu tür seyahatlerin popülaritesi artmaktadır. Medikal turizm ile hastalar, özel tedaviler veya ileri teknoloji gibi kendi ülkelerinde mevcut olmayabilecek tıbbi bakıma erişebilirler. Ayrıca, medikal turizmle ilişkili maliyet tasarrufları, hastanın genel sağlık bakımı maliyetinin, evde bakım aramalarına göre önemli ölçüde daha düşük olabileceği anlamına gelir.

Yurtdışından Hasta Getiren Firmalar

Tıbbi bakım almak için uluslararası seyahat etme uygulaması olan medikal turizm, potansiyel maliyet tasarrufları ve mevcut geniş tedavi yelpazesi nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Bununla birlikte, standartlar ve protokoller ülkeden ülkeye değişebileceğinden, potansiyel medikal turistler tedavi aramadan önce hedef ülkedeki sağlayıcıların niteliklerini araştırmalıdır. Ek olarak, seçilen sağlayıcıların uygun sertifikalara ve kimlik bilgilerine sahip olduğundan emin olmak önemlidir; bazı ülkeler tıp uzmanlarının belirli niteliklere sahip olmasını şart koşarken, bu her zaman böyle değildir. Tedavi aramadan önce yurtdışındaki tıp uzmanlarının kimlik bilgilerini araştırmak, gerekli güvenlik standartlarının karşılandığından emin olmak için çok önemlidir.Destinasyondaki tesislerin kalitesini değerlendirmek ve sahip olabilecekleri akreditasyonları sorgulamak da önemlidir. Türkiye’de sağlık turizmi, tüm büyük şehirlerde uluslararası standartlarda sağlık tesisleri ile son yıllarda büyük adımlar attı. Tedavi ve hizmetler, birçoğu ABD ve Avrupa’da eğitim almış dünyaca ünlü uzmanlar tarafından verilmektedir. Ayrıca, Türk hastaneleri çok rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli sağlık hizmeti sağlama konusunda bir üne sahiptir.

Bu, Türkiye’yi yurtdışında tıbbi tedavi arayanlar için en iyi medikal turizm destinasyonu haline getirdi. Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri olarak, Yurtdışından Hasta Getiren Firmalar arasında geniş tedavi imkanları ve tedavi öncesi-sonrası hizmetlerimizle Türkiye’de sağlık turizmi yapan firmalar arasında önde gelen firmalardanız.