WhatsApp +90312 963 1400 [email protected]

Anasayfa

Tıbbi Birimlerimiz

Anasayfa 3 Jaw With Teeth 1Ağız ve Diş Sağlığı
Anasayfa 5 Medicine Logo 3Beslenme ve Diyet
Anasayfa 7 BrainNöroşirurji
Anasayfa 9 KidneysNefroloji (Böbrek Hastalıkları)
Anasayfa 11 First Aid BagCheck Up
Anasayfa 13 Woman Doctor EuropeÇocuk Endokrinolojisi
Anasayfa 15 Man Doctor EuropeGöz Hastalıkları
Anasayfa 17 EarKulak Burun Boğaz
Anasayfa 19 Blood PressureDahiliye
Anasayfa 21 Transfusion 1Dermotoloji
Anasayfa 23 CrutchesFizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Anasayfa 25 IntestinesGastroenteroloji
Anasayfa 27 StethoscopeGenel Cerrahi
Anasayfa 29 HeartKardiyoloji
Anasayfa 31 BandageKadın Hastalıkları
Anasayfa 33 Stethoscope 1Endokrinoloji
Anasayfa 35 Stethoscope 2Nöroloji
Anasayfa 37 ScaleObezite
Anasayfa 39 Broken ArmOrtopedi ve Travmatoloji
Anasayfa 41 LungsOrgan Nakli
Anasayfa 43 X RayRadyoloji
Anasayfa 45 Man Doctor Europe 1Onkoloji
Anasayfa 47 Woman Doctor Europe 1Psikoloji
Anasayfa 49 Woman Doctor Europe 2Göğüs Hastalıkları

Neden Vimfay?

Medikal Turizmin merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındayız. Anlaşmalı hastanelerimizde seçtiğiniz bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktayız. Seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyoruz.

Vimfay Uluslararası Sağlık Hizmetleri

Uzman kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve benzersiz deneyimlerimizle sizi sağlığınıza kavuşturmak için buradayız.

Anasayfa 51 Adsiz Tasarim 6

İmkanlarımız

Tercümanlık Hizmetleri

Anasayfa 53 Im 0006 Translation Services Min

Türkiye’de en kaliteli sağlık hizmetini almak isteyen ancak, dil sorunu yaşayanlar için; İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca ve Arapça dillerinde uzman tercüman personelimizle hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Ülkemize geldiğinizde kesinlikle dil problemi yaşamayacaksınız. Ayrıca yakın zamanda; İtalyanca, İspanyolca ve Farsça dillerinde de ülkemize gelen hastalara yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Şehir Turu Hizmeti

Anasayfa 55 Im 0005 Tours Of The City Min

Ülkemize yalnızca tedavi olmak amacıyla gelmeyeceksiniz. Aynı zamanda tedavi için geldiğiniz şehrin tüm güzelliklerini de göreceksiniz. Tercümanlarımız ve rehberlerimiz, bulunduğunuz şehri size en iyi şekilde tanıtacak ve şehrin tüm güzelliklerini görmenizi sağlayacak. Hem en iyi tedaviyi almaya, hem de harika bir tatil yapmaya hazır mısınız?

Uçak Bileti Hizmeti

Anasayfa 57 Im 0004 Flight Tickets Min

Anlaşmalı hastanelerimizde görev yapan uzman doktorlarımızla yapacağınız online konsültasyon görüşmesinden sonra tedavi sürecinizi planlıyoruz. Hazırladığımız plana göre vize işlemlerinizi ve uçak bileti rezervasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Size ise sadece ülkemize gelmek kalıyor.

Havaalanı Transferi

Anasayfa 59 Im 0002 Service For Airport Transfers Min

Yurtdışından gelen hastalarımızı havaalanında karşılıyoruz. Öncesinde yaptığımız online görüşmelerde, hasta ile ilgili tüm bilgileri alıyoruz. Hastamızın ülkemize geleceği gün ve saati öğreniyoruz ve kararlaştırılan saatte, VIP araçlarımızla hastamızı havaalanında karşılıyoruz. Havaalanından hastamızı alarak, konaklayacağı ultra lüks otele bırakıyoruz. Tüm süreci, profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Hasta tedavi olduktan sonra, hastanın dönüş transferini de tamamlıyoruz.

Konaklama Hizmeti

Anasayfa 61 Im 0003 Service Of Accommodation Min

Sağlık turizmi kapsamında, yurtdışından gelen misafirlerimize en iyi konaklama hizmetini sunuyoruz. 5 yıldızlı ultra lüks otellerde, siz daha gelmeden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Operasyon öncesinde ve sonrasında ultra lüks otellerde konaklama imkanının yanı sıra, havaalanından otele ve oradan da tedavi olacağınız hastaneye en lüks araçlarla gitmenizi sağlıyoruz.

Tam Kapsamlı Sağlık Tedavi Sürecinin Planlanması

Anasayfa 63 Im 0000 Planning The Full Comprehensive Health Treatment Process Min

Ülkemize farklı sağlık sorunları için yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Her hastaya özel tedavi planı oluşturuyor, tüm süreci profesyonel ve deneyimli personelimizle yürütüyoruz. Ülkemizde tedavi olmak amacıyla bizlere başvuran hasta ile online görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Daha sonra tedavi sürecini tam olarak planlayabilmek için hasta ile tedaviyi gerçekleştirecek doktor arasında online konsültasyon görüşmesi yapılmasını sağlıyoruz. Şehir turu, konaklama, transfer gibi detayları da hastalarımızın daha rahat tedavi süreci yaşamaları için en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Yurtdışı Hasta Transferi

Anasayfa 65 Im 0001 Transferring Patients Across Borders Min

Ülkemizde almak istediğiniz sağlık hizmetine uygun sağlık kuruluşuna tüm bilgileriniz iletiyoruz. Havaalanından sizleri ultra lüks araçlarla karşılıyoruz. Eğer sağlık açısından ağır bir durumunuz varsa, tam donanımlı kara ambulansı ile sizleri havaalanından alıyoruz. Ya da özel ambulans uçak ve uzman doktor nezaretinde ülkenizden sizleri alıyoruz ve tedavi göreceğiniz sağlık kuruluşuna ulaşmanızı sağlıyoruz.