Türkiye’de Sağlıklı Ol

Vimfay Uluslararası
Sağlık Hizmetleri

Vimfay Sağlık Hizmetleri Türkiye’de sağlık turizmi yapan acentalar arasında uluslararası yetki belgesine sahip bir firmadır. Vimfay, Türkiye’de, en iyi sağlık hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor.

Şimdi Formu Doldurun, Sizi Bilgilendirelim.

  Bilgileriniz
  Semptomlarınız
  Spam Doğrulama

  Türkiye'De Sağlıklı Ol 1 Agiz Ve Cene Cerrahisi Vimfay
  Türkiye'De Sağlıklı Ol 3 Akciger Nakli Min
  Türkiye'De Sağlıklı Ol 5 Vimfay Bayrak
  Türkiye'De Sağlıklı Ol 7 Bobrek Nakli Min

  Hakkımızda

  Vimfay Sağlık Hizmetleri Türkiye’de sağlık turizmi yapan acentalar arasında uluslararası yetki belgesine sahip bir firmadır. Müşterilerimize en iyi hastaneleri ve klinikleri bulmaktan ulaşım ve konaklama ayarlamaya kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Türkiye’de Medikal turizm deneyiminizi olabildiğince sorunsuz ve stressiz hale getirmeye kendimizi adadık.

  Hizmetlerimiz

  Neden Vimfay

  Medikal Turizmin merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındayız. Anlaşmalı hastanelerimizde seçtiğiniz bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktayız. Seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyoruz. 

  Konaklama Hizmeti: Konaklamanız hastaneye yakın bir konumda planlanmaktadır. Otel ve hastane arası tüm ulaşımlar bizim tarafımızdan özel araç gerektiği durumlarda ise ambulans ile yapılmaktadır.

  Havaalanı Transferi: Geleceğiniz gün ve saatte şirketimizin personeli tarafından ile havaalanında karşılanırsınız. Hastanın durumu özel araç ile transfere imkan vermiyorsa, özel ambulans ile hastaneye ulaşım sağlanmaktadır. Uçuş öncesi tüm süreç operasyon ekiplerimiz tarafınca organize edilmektedir. Tedavi süreci tamamlandıktan sonra hastanın dönüş transferi gerçekleşir.

  Tercümanlık Hizmetleri: Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca 7/24 tercümanlık hizmeti verilmektedir.

  Uçak Bileti Hizmeti: Tedavi süreci planlandıktan sonra uygun görülen gün ve saatte bizim tarafımızdan uçak biletiniz temin edilir.

  Şehir Turu Hizmeti: Tedaviniz tamamlandıktan sonra talebiniz doğrultusunda kişiye özel turlar planlana bilmektedir.

  Yurtdışı Hasta Transferi: Hastanın almak istediği sağlık hizmetine uygun olan sağlık tesislerini, sağlık turistinin tıbbi bilgi ve belgelerini hasta gelmeden sağlık tesisine iletir ve gerekli görüşmeler şirketimiz tarafından yapılarak tedavi planı oluşturulur.

  Tam Kapsamlı Sağlık Tedavi Sürecinin Planlanması: Her hastaya özel, alanında uzman doktor tarafından tedavi süreci planlanır. Bu süreçte hasta ile online görüşmeler gerçekleşir ve hastaya bilgi verilir.

  Bizimle İletişime Geçin

  Anlaşmalı hastanelerimiz, uzmanlıklarımız, indirimlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bize ulaşın. Vimfay’ın sunduğu hizmetlerden etkileneceğinizi biliyoruz!

  This post is also available in: العربية